18 Mayıs 2011 Çarşamba

Birce Akalay ♥ Murat Ünalmış evlendi... Bir dizi aşkı daha mutlu sonla bitti.Yer gök aşk dizisinde yine birbirine aşık  Havva ve Yusuf karakterlerini canlandıran Murat Ünalmış ve Birce Akalay Ürgüp'te evlendi...Detaylı bilgiler için Milliyet'in haberini sizlere paylaşıyorum:

İki ünlü oyuncu aşklarının başladığı Ürgüp'te güneş batarken film sahnelerini aratmayan bir prodüksiyonla yaşamlarını birleştirdi.
FOX'ta ekrana gelen "Yer Gök Aşk" dizisinin başrol oyuncuları Birce Akalay ile Murat Ünalmış, dün akşamüstü Ürgüp Kızılvadi'de düzenlenen kır düğünüyle evlendi.
9 aydır beraber olan çiftin nikahını Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız kıydı. Nikahta Birce Akalay'ın şahitliğini dizide teyzesini canlandıran Ayşegül Günay, Murat Ünalmış'ın şahitliğini ise dizinin ses teknisyeni yaptı.
Murat Ünalmış'ı bu mutlu gününde "Güneşi Gördümve "Gecenin Kanatları" filmlerinde beraber çalıştığı Mahsun Kırmızıgül de yalnız bırakmadı. Kırmızıgül: Ben de şahidim Nikaha katılmak için sabah erken saatlerde Ürgüp'e giden Kırmızıgül, Belediye Başkanı Yıldız'ın "Bu nikaha şahit misiniz?" sorusuna "Ben de şahidim" diyerek renk kattı.
Bir süredir çekimler nedeniyle Ürgüp'te kiraladıkları evde yaşayan çiftin kır düğününü organize etmek için başta arkadaşları Abdullah Bulut olmak üzere 35 kişi, 2 gün uyumadan çalıştı.
Çiçeklerle süslenen yürüme yolunun bile yapıldığı nikaha "Lale Devri" dizisine transfer olan ekibin eski oyuncusu Selen Soyder ile oyuncu Serenay Sarıkaya ve her iki projenin de yapımcısı olan Şükrü Avşar da katıldı.

milliyet

1 yorum:

Bunlarada bir göz attın:):)

Related Posts with Thumbnails

Birde bunlara bak:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...