24 Ağustos 2011 Çarşamba

Kanal D tanıtım filmi-Kuzey Güney-Bade İşçil-Öykü Karayel Ne Giymiş?
Sezon'un en iddialı dizilerinden biride başrolünü Kıvanç Tatlıtuğ-Buğra Gülsoy-Öykü Karayel ve Bade İşçil'in paylaştığı yeni dizinin tanıtım çekimlerinde Öykü Karaye'ın giydiği elbise  Elif Cığızoğlu tasarımı ,Bade İşçil ise Arzu Kaprol tasarımı  kırmızı straplez elbise içinde kusursuz gözüküyor....

Dizinin konusunu Merak edenler için :

Yeni yayın döneminde Kanal D’de ekrana gelecek olan "Kuzey Güney"' dizisinde başrolleri Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy ve Öykü Karayel paylaşacak.
Dizide, Kuzey ve Güney isimli iki kardeşten, deli dolu, isyankâr, öfkesini kontrol etmekte güçlük çeken, gözü kara, haksızlığa tahammülü olmayan, sabırsız ve sözün yetmediği yerde yumruklarıyla konuşan, bu yüzden de küçüklüğünden beri başı bir türlü dertten kurtulmayan “Kuzey” karakterine Kıvanç Tatlıtuğ hayat verecek.
“Kuzey”in tam zıddı karaktere sahip “Güney”i ise Buğra Gülsoy canlandıracak. Güney, kardeşi Kuzey’in tam tersine; sakin, sabırlı, düşünmeden adımını atmayan, çalışkan bir genç.
Zıt karakterlere sahip bu iki erkek kardeşin en onemli ortak noktaları ise; aşkları Cemre. Her iki kardeşin de ölesiye aşık oldukları Cemre rolünde ise Öykü Karayel’i izleyeceğiz.
Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği “Kuzey Güney”, güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle yeni sezonun en merakla beklenen dizisi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bunlarada bir göz attın:):)

Related Posts with Thumbnails

Birde bunlara bak:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...