26 Eylül 2011 Pazartesi

Dizisponsorları.com'a uyarı !!!

Ben ve ONDAGORDUM 'un büyük bir emekle bulduğu dizi/ünlü kim ne giymiş adı altında yaptıgımız postlar malesef uyarılarımıza rağmen dizisponsorlari.com sitesinde  kendileri bulmuş gibi yayınlanmaktadır..
Üstelik bir de yüzsüzce blog'lara yorum bırakarak son derece etik olmayan  bir şekilde bu postlara devam etmektedir.
Bilmelisiniz ki Ondagordum ve ben birer rakip değil aslında aynı işi yapmayı seven ve bu sayede tanışmış 2 blogger'iz ve bu sayede bilgi paylaşımlarını daha rahatlıkla yapmaktayız..Fakat onu  ve beni rahatsız eden bu konuda sizlerle ve okursa da onlarlada paylaşabiliriz ki bunu yapan ve özür dileyen sitelerde mevcut bizde bu sayede ismimizi belirtmek şartı ile bilgi paylaşımını destekliyoruz...
                                                                                  Saygılarımla
                                                                                    fancysworld

4 yorum:

 1. siz o kadar emek verip araştırıp bulduğunuz şeyleri bizimle paylaşıyosunuz, burdan alıp kopyalamak ne kadar kolay.. çok sinir bozucu bi durum gerçekten umarım halledebilirsiniz bu sorunu en kısa zamanda..

  YanıtlaSil
 2. cnm keşke ama malesef resmen emek hırsızlığı yapıp altınada styling ekibinden öğrendim diyorlar ..Mesela Feriha'nın nar çiçeği elbisesi Gamze Saraçoğlu değil ama ondagordüm'un bir takipçisi yazdığı için oyle zannediyorlar..
  Biz yazıyoruz ertesi gün dizisponsorlari.com'da...

  YanıtlaSil
 3. Bu emek hırsızları da her zaman her ortamda malı götürmüşlerdir:-(( Siz veya biz gibiler alnımızın teriyle çalışır, didinir,araştırır sonra da bu yüzsüzler hoooppp hazır şeylere konarak ben yaptım, ben buldum, işi ben bitirdim deyip yalaka yalakaaaa patronlarının bir taraflarını yalarlar ve kaymağı onlar yer.Olsun Allah büyük be Fancy'cim.Allah herkese hakettiğini verir.Biz sizi(seni, ondagördüm)ü biliyoruz.

  YanıtlaSil
 4. desteğin için teşekkür ederim papiş style...Üzüldüğüm taraf gazetelerde ondagördüm'ün yanında bu emek hırsızları yer alıyor..Gerçek bir başarı varmış gibi :(

  YanıtlaSil

Bunlarada bir göz attın:):)

Related Posts with Thumbnails

Birde bunlara bak:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...