2 Ekim 2011 Pazar

Adını Feriha Koydum Hande'nin Zeynep Erdoğan bluzu

Adını Feriha Koydum 28.bölümde Hande'nin giydiği bluz Zeynep Erdoğan'ın Ifw 2011 sonbahar/Kış  "Fırça Darbeleri " koleksiyonundan..Bildiğiniz üzere bu koleksiyonun genelinde  firça darbesine benzeyen bir desen kullanmış..Koleksiyonunda deri,örgü kazaklar ve şifondan parçalar bulunmakta...
Küpesi merak edenler için ise Küpe'nin markası koton..Koton mağazalarından 15.99 TL gibi bir fiyata küpeye sahip olabilirsiniz..
Koton'un yeni web sitesini hala görmediyseniz TIKLA
.
Zeynep Erdoğan hakkımda kısa bir bilgi:
Moda Tasarımcısı Zeynep Erdoğan dereceye girdiği İTKİP genç stilistler yarışmasının bursuyla 2003 senesinde Milano Domus Academy’de eğitim aldı. Eğitime devam ederken Customization yöntemiyle, vintage giysileri transforme ederek ürettiği unique ürünleri Milano’daki designer store’lar da yer almaya başladı. 2006 yılında ise “CATZCABARET” etiketi ile hazırladığı ilk koleksiyonu, İtalya’nın diğer şehirlerinde ve Avrupa’nın başka kentlerindeki designer store’lar yer aldı.

Koleksiyonları, çeşitli dönemlerin etkisinde kalarak “street couture” parçalardan oluşuyor. Bu tasarımları ironik aksesuarları ile tamamlayarak bir bütünlük sağlıyor. Tasarımlarında ayrıca, spor kumaşların bir araya gelmesi, gece detayların gündelik hayata taşınması gibi kontrastlar barındırıyor.

Moda Tasarımcıları Derneği üyesi Zeynep Erdoğan, 2008 yılından bu yana gerçekleştirilen GalataModa festivallerinde tasarımları ile moda severler ile buluşuyor. 2010 Şubat ayında Santralİstanbul’da 2.si gerçekleştirilen İstanbul Fashion Week organizasyonunda “Genç Tasarımcılar I”’de yer alarak 2010 / 2011 Sonbahar/Kış koleksiyonunun defilesini gerçekleştirdi.Zeynep Erdoğan :ŞAKAYIK SOKAK, ŞAKAYIK APT. NO:36 DAİRE:1 TEŞVİKİYE, Istanbul, Turkey  


Telefon:02122331080

1 yorum:

  1. küpeleri nerde görmüştüm diye düşünüyodum ben de.. =)

    YanıtlaSil

Bunlarada bir göz attın:):)

Related Posts with Thumbnails

Birde bunlara bak:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...