17 Aralık 2011 Cumartesi

Hayat Devam Ediyor 5.Bölüm Şebnem & Pelin'in Boz Sisters elbiseleri


Hayat Devam Ediyor Mahsun Kırmızıgül'ün ilk dizisi olmasına rağmen çok başarılı bir şekilde devam ediyor..Sinemada yakaladığı başarıyı tv'de de yakaladı diyebiliriz..
Hayat Devam Ediyor dizisinin Cuma günü yayınlanan (16 Aralık 2011 ) 4.Bölümünde Şebnem(Fatma Toptaş) ve Pelin(Yasemin Kay Allen)'in giydiği elbiseler daha önce ismini Yalancı Bahar'da Merve Sevi'nin giydiği kostümleri ve birçok tasarımı içinde barındıran Boz Sister'a ait.

Boz Sisters Hakkında biraz bilgi :
NİŞANTAŞI ABDİ PEKÇİ CADDESİNDE BOZ SISTERS MUŞTERİLERİ FARKLI, RAHAT BİR ALIŞVERİŞ KEYFİ SÜRERKEN, BEĞENDİKLERİ MARKALARA DA KOLAYCA ERİŞEBİLİYORLAR. STRASS, LA PETİTE FRANCAİSE, JEFF GALLANO, S’NOB, MARGİT BRANDT, ST-MARTİNS, PHARD GİBİ İTALYA, FRANSA, DANİMARKA VE AMERİKANIN ÜNLÜ MARKALARINI BULABİLİRSİNİZ. HER AY YENİLENEN ÜRÜN KATEGORİSİ İLE SİZE MAĞAZAYA GİRDİĞİNİZDE AZ SAYIDA ÜRETİLMİŞ GENİŞ BİR ÜRÜN YELPAZESİ SUNAN BOZ SİSTERS SİZİ AYRICALIKLI KILIYOR! BÜNYESİNDE DİNAMİK VE ÇARPICI GÜNLÜK GİYİMDEN, ÖZEL OLARAK ÜRETİLMİŞ TAKILARA, EL YAPIMI ÇANTALARA, GECE KIYAFETİNDEN BAŞKA YERDE BULAMAYACAĞINIZ JEAN MARKALARINA YER VEREN BOZ SISTERS DOĞDU!
Boz Sisters'a ulaşmak için :


Abdi ipekci cad. no:32/2 nisantasi/ Istanbul


TELEFON : +90 212 234 45 56 

EMAIL: info@bozsisters.com

Boz Sisters facebook,facebook2

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bunlarada bir göz attın:):)

Related Posts with Thumbnails

Birde bunlara bak:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...