15 Aralık 2011 Perşembe

Kuzey Güney 14.Bölüm Zeynep'in Zeynep Erdoğan gömleğiKuzey Güney'in dün akşam ( 14.11.2011) günü yayınlanan 14.bölümünde Merve Boluğur yani Zeynep'in giydiği gömlek 
Zeynep Erdoğan 'ın    rengarenk ipek saten ve şifon,deriyi kullandığı koleksiyonu  2011-2012 Sonbahar-Kış koleksiyonun ismi”fırça darbeleri”nden ...Zeynep Erdoğan hakkımda kısa bir bilgi:
Moda Tasarımcısı Zeynep Erdoğan dereceye girdiği İTKİP genç stilistler yarışmasının bursuyla 2003 senesinde Milano Domus Academy’de eğitim aldı. Eğitime devam ederken Customization yöntemiyle, vintage giysileri transforme ederek ürettiği unique ürünleri Milano’daki designer store’lar da yer almaya başladı. 2006 yılında ise “CATZCABARET” etiketi ile hazırladığı ilk koleksiyonu, İtalya’nın diğer şehirlerinde ve Avrupa’nın başka kentlerindeki designer store’lar yer aldı.

Koleksiyonları, çeşitli dönemlerin etkisinde kalarak “street couture” parçalardan oluşuyor. Bu tasarımları ironik aksesuarları ile tamamlayarak bir bütünlük sağlıyor. Tasarımlarında ayrıca, spor kumaşların bir araya gelmesi, gece detayların gündelik hayata taşınması gibi kontrastlar barındırıyor.

Moda Tasarımcıları Derneği üyesi Zeynep Erdoğan, 2008 yılından bu yana gerçekleştirilen GalataModa festivallerinde tasarımları ile moda severler ile buluşuyor. 2010 Şubat ayında Santralİstanbul’da 2.si gerçekleştirilen İstanbul Fashion Week organizasyonunda “Genç Tasarımcılar I”’de yer alarak 2010 / 2011 Sonbahar/Kış koleksiyonunun defilesini gerçekleştirdi.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bunlarada bir göz attın:):)

Related Posts with Thumbnails

Birde bunlara bak:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...