29 Ocak 2012 Pazar

Kalbim Dört Mevsim 4.bölüm Buket'in AslıAlev elbisesi


1Kalbim Dört Mevsim dizisinin yayınlanan 4.bölümünde Buket yani Ayça Varlıer'in giydiği elbise AslıAlev  2011 Sonbahar/Kış koleksiyonundan...Elbisenin 2 farklı renk seçeneği daha mevcut ve şu an Markafoni'de satışta.. Fiyatı 450 TL 'den  189.90 TL'ye düşmüş... Bakmak için TIKLA


Peki Kim bu AslıAlev? Biraz tanımaya ne dersiniz?


ASLIALEV TASARIM
ASLIALEV tasarım atölyesi, iki kardeş Aslı ve Alev Doğan tarafından  kuruldu. Moda tasarım eğitimini Milano Istituto Marangoni de alan Aslı Doğan, Türkiye’ye döndükten sonra çeşitli iş deneyimlerini takiben Alev Doğan ile birlikte tasarım ve dikiş eğitimine devam etti.
İlk koleksiyonunu 2010 yazı için hazırlayan ASLIALEV, Nisan 2011de Bebek e taşınarak atölye mağazasını açtı.
ASLIALEV in ana çıkış noktası kadınlar için günün  her saati ve her etkinlik için tek parça elbiseler tasarlamak.  Kadınların iş hayatında giyebilecekleri kıyafetlerden kokteyl, parti ve uzun gece elbiselerine dek her çeşit kıyafete koleksiyonda yer veriliyor.
ASLIALEV, atölye-mağaza konseptiyle, mağazaya gelen müşterinin her tür giysi talebine kolaylıkla yanıt verebiliyor. Müşteriler, mağazada hazır bulunan ve her sezon yenilenen koleksiyon parçalarından seçim yapabildikleri gibi diledikleri kumaş ve modelde özel sipariş de verebilmekte.
ASLIALEV  kadını; zarif, rafine, detaylarda çarpıcı ve feminen. Koleksiyon da bu doğrultuda hazırlanıyor. Gündelik kıyafetlerde iş  kadınlarının gündüz ofisten akşama devam edebileceği şık tasarımlara yer verilirken ASLIALEV kadını geceleri parıltılı ve çarpıcı parti giysileri ile de katıldığı davetlerde tüm dikkatleri üzerine çekiyor.
ASLI ALEV DOĞAN HAKKINDA
Aslı Doğan, moda  tasarım eğitimini Milano Istituto Marangoni‘de aldı. Yurda dönüşünü takiben çeşitli firmalarda asistan tasarımcı olarak çalıştı ve free-lance styling yaptı. 2010 da kendi tasarım atölyesini kurdu.
Alev Doğan, Koç Üniversitesi işletme bölümünden mezun oldu. 2008 yılına dek aile şirketinde mali işler müdürü olarak görev yaptı. Aslı Doğan’ın moda alanında çalışma kararını takiben 2 yıl boyunca tasarım ve dikiş konusunda özel eğitim aldı. Böylelikle küçük yaşlardan beri süregelen moda ve giysi tutkusunu işe dönüştürdü.ASLIALEV tasarımları iki kızkardeş olan ASLI ve ALEV Doğan tarafından,modaya ve stile olan keyifli  bakış açısıyla yaklaşan bir marka. Bebek’te açmış oldukları butik mağazada 2011 yazından beri açık olan,henüz bebek bir markadır.
ASLIALEV in ana çıkış noktası kadınlar için günün  her saati ve her etkinlik için tek parça elbiseler tasarlamak.  Kadınların iş hayatında giyebilecekleri kıyafetlerden kokteyl, parti ve uzun gece elbiselerine dek her çeşit kıyafete koleksiyonda yer vermektedir
Tasarımları ilham kaynakları olan güçlü,yaratıcı,alımlı,zarif kadınlardan alan tasarımcılar,
siz ASLIALEV tasarımlarına ilham veren kadınların, yeni yılının keyifle geçmesini diler.


En yakın zamanda Küçük bebek no 16/1 adresine ASLI ve ALEV ile tanışmaya davetlisiniz.
Tel:0212.3582246
Teşekkürler: trendpr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bunlarada bir göz attın:):)

Related Posts with Thumbnails

Birde bunlara bak:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...