20 Ocak 2012 Cuma

Kuzey Güney 19.bölüm Zeynep'in Zeynep Erdoğan elbisesi
    Kuzey Güney'in 18 ocak günü yayınlanan 19.bölümünde giydiği elbise Zeynep Erdoğan 'ın    rengarenk ipek saten ve şifon,deriyi kullandığı koleksiyonu  2011-2012 Sonbahar-Kış koleksiyonun ismi”fırça darbeleri”nden ...
Zeynep Erdoğan hakkımda kısa bir bilgi:
Moda Tasarımcısı Zeynep Erdoğan dereceye girdiği İTKİP genç stilistler yarışmasının bursuyla 2003 senesinde Milano Domus Academy’de eğitim aldı. Eğitime devam ederken Customization yöntemiyle, vintage giysileri transforme ederek ürettiği unique ürünleri Milano’daki designer store’lar da yer almaya başladı. 2006 yılında ise “CATZCABARET” etiketi ile hazırladığı ilk koleksiyonu, İtalya’nın diğer şehirlerinde ve Avrupa’nın başka kentlerindeki designer store’lar yer aldı.

Koleksiyonları, çeşitli dönemlerin etkisinde kalarak “street couture” parçalardan oluşuyor. Bu tasarımları ironik aksesuarları ile tamamlayarak bir bütünlük sağlıyor. Tasarımlarında ayrıca, spor kumaşların bir araya gelmesi, gece detayların gündelik hayata taşınması gibi kontrastlar barındırıyor.

Moda Tasarımcıları Derneği üyesi Zeynep Erdoğan, 2008 yılından bu yana gerçekleştirilen GalataModa festivallerinde tasarımları ile moda severler ile buluşuyor. 2010 Şubat ayında Santralİstanbul’da 2.si gerçekleştirilen İstanbul Fashion Week organizasyonunda “Genç Tasarımcılar I”’de yer alarak 2010 / 2011 Sonbahar/Kış koleksiyonunun defilesini gerçekleştirdi.3 yorum:

 1. Valla bu anında bulmalar ve paylaşımlar için sana ve ondagördüme hastayım biliyorsunuz değil mi? Helal olsun size gerçekten hobinizi iş gibi ciddiye alıp gayet titizlikle araştırıp, bilgileri buluyorsunuz ya maşallah diyorum ve bravo diyorum.

  Bu arada blogumun 1.yaşgünü vesilesi ile 2 ayrı çekilişim var.Katılmak isteyenler olursa beklerim. Sana da çok teşekkür ederim.Sevgiler.
  http://papis-style.blogspot.com/2012/01/blogumun-1yili-adina-yine-cekilisim-var.html

  YanıtlaSil
 2. teşekkürler papiş :) ikimizde hakkıyla yapmaya çalışıyoruz ama malesef hırsızlar bir yerlere gelmeye çalışıyor :) çekiliş için şansımı denicem :)

  YanıtlaSil
 3. Carsamba gunu Kuzey Guneyin 19 bölumunde Zeynep bir deri ceket giymisti. Lufen onu bulurmusunuz? Cok guzel bir ceketti ve merak ettim hangi marka diye. Simdiden tesekkurler! Ebru

  YanıtlaSil

Bunlarada bir göz attın:):)

Related Posts with Thumbnails

Birde bunlara bak:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...