28 Ocak 2012 Cumartesi

Kuzey Güney 20.bölüm Zeynep'in Tuba Benian ceketi
  Kuzey Güney'in Çarşamba günü yayınlanan 20.bölümünde Zeynep'in yani Merve Boluğur'un giydiği  siyah ceket Tuba Benian'in 2011-2012 Sonbahar-Kış  "FW Vaha "Koleksiyonundan..

2011İlkbahar Yaz Illusion ve 2011-2012 Sonbahar/Kış Vaha Koleksiyonuna bir göz atalım :

Tanımayanlar için Tuba Benian Kim?


2001 İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri Mezunu olan Tuba Benian, medyada geçen yıllarında sektördeki bazı dergiler için styling çalışmaları yaparken moda tutkusunun önüne geçemeyerek Lasalle Academy'de Moda Tasarımı eğitimi aldı.

Aynı zamanda profesyonel olarak binicilikle ilgilenen ve halen çeşitli yarışmalara katılan Tuba Benian, 2010 Mayıs ayında kendi atölyesini ve ekibini kurarak uzun yıllardan beri tutkunu olduğu moda ve biniciliği, yarattığı moda markasıyla birleştirdi.

Tasarımcı, kişiye özel hazır giyim ve haute couture koleksiyonlarını ”Tuba Benian” markasıyla, binicilere özel tasarladığı koleksiyonlarını ise ”Tua by Tuba Benian” line'ı altında Galata'daki mağazasında sergiliyor.

Mağzasında özel ayakkabı tasarımları ve çocuk koleksiyonlarına da yer veren tasarımcı, formları alışılmışın dışında tutarak tasarımlarını zinde ve modern kılıyor. Ortaya çıkardığı kadın, aynı zamanda parizien ve özel durmayı da başarıyor. Onun kadını lükskonforu sevenkendinden emin ve tutku dolu. Her yaştaki kadının beğenerek giymek isteyeceği bir tarzı var.

Mağazasında aynı zamanda giysileri kadar dikkat çekici olan takı ve aksesuar koleksiyonu da yer alıyor. Kişiye özel takı tasarımı da yapan Tuba Benian'ın mağaza açılışı 7 Aralık 2010'da gerçekleşti.
Hatice Aslan Lale Devri'nde sık sık  Tuba Benian tasarımları giyiyor.
Tasarımcının  Nişantaşı'ndaki yeni  Butiği'nin açılışına gelenler arasındaydı..

İletişim :

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bunlarada bir göz attın:):)

Related Posts with Thumbnails

Birde bunlara bak:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...