5 Mart 2012 Pazartesi

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Berr-in Mağazasında Çay partisine Davetlisiniz!

     Yılın Girişimcisi ödüllü sahibi Berrin Eser'ın 8 Mart Dünya Kadınlar günüde Berr-in Mağazasında yapılacak olan Çay Partisine davetlisiniz...

7 mart carsamba yayınlanacak olan KUZEY GUNEY bu bolumunde BERRIN Cadde Bostan magazasında çekılıyor.


Tüm karelerın yasandıgı bölüm yayınlandığı bu özel bölümün ardından Kuzey Güney buluşması fancysworld ve ondagordum takipçileri ve Berr-in tasarımlarını sevenler için yapılıyor ,sadece Kadınlara özel bu organızasyonda ikramlar ve süprızler sadece bu özel buluşma ıcın detaylandırıldı..8 mart persembe hem dunya kadınlar gunu hemde Kuzeyguneyın ertesı gunu oldugu ıcın BERRIN magazasında kadınlara ozel ındırımlerın ve hedıyelerın dağıtılacagı cay partisı yapalım istedık. Saat'ini ise herkese uysun diye 18.30-20 arası olsun dedik ..


Çayın yanında dizi oyuncularının favorileri ikramlar arasında örneğin :Bade İşçil'in  sette daimi  tükettiği  diet kepekli kurabıyelerı, yada  Kıvanç Tatlıtuğ'un favorisi olan patateslı mini poğacalar gibi ..

.
Dikkat :
Davetlıler BERR-IN facebooktan en cok arkadaşına LIKE ettıren KuzeyGuney'de kullanılan ve Gulben ergen'ın kıyafetlerınden hediye edilecek!! 
Berrin Facebook sayfasını beğenmek için TIKLA


Berr-In Markasının Yaratıcısı Berrin Eser’e Başbakan’dan Yılın Kadın Girişimcisi Ödülü


İstanbul Ticaret Odası tarafından düzenlenen ödül töreninde Berr-In markasının yaratıcısı Berrin Eser "Yılın Kadın Girişimcisi" ödülüne layık görüldü.Eser, ödülünü Başbakan Erdoğan'ın elinden aldı.

Tatbiki Güzel Sanatlar Yüksek Okulu Tekstil Sanatları Bölümü'nden 1982 yılında mezun olan ve yıllardır tekstil sektöründe önde gelen birçok markanın kreasyonlarını hazırlayan Berrin Eser, yaratmış olduğu kendi markası Berr-In ile "Yılın Kadın Girişimcisi" ödülüne layık görüldü. Berr-In adı altında yarattığı kreasyonlarını İlk olarak yalnızca başta Paris olmak üzere Avrupa'nın birçok kentindeki butiklerde satışa sunan Berrin Eser, 2009 yılında markasını iç piyasaya tanıştırdı.

İç piyasaya girişiyle büyük ses getiren Berr-In, 1 yıl gibi kısa sürede güçlü bir satış ağı ve marka bilinirliği oluşturdu. Sıradışı tasarımları ile hazır giyim alanında alternatifi olmayan bir marka yaratan Berrin Eser, "tasarım" ve "ticaret" kavramlarını başarıyla birleştirmesinin etkisiyle "Yılın Kadın Girişimcisi" ödülünü almaya hak kazandı.Berr-In etiketli ürünler bugün Avrupa'da ve Türkiye'de birçok seçkin butik ve mağazada satılıyor.
         

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bunlarada bir göz attın:):)

Related Posts with Thumbnails

Birde bunlara bak:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...