30 Mart 2012 Cuma

Alemin Kralı 12 &16.bölüm Serap Pollard kıyafetleri
Serap Pollard  Facebook

Alemin Kralı dizinin yayınlanan  Evrim Akın'ın canlandırdığı Jülide karakterinin 12.bölümünde giydiği hardal rengi etek  ve  16.bölümünde giydiği elbise Londra yaşayan türk tasarımcı Serap Pollard 'ın ilkbahar/yaz 2012 koleksiyonundan...Serap Polard tasarımlarına  Türkiye'de nerede ulaşabilirim diyorsanız Building'ten ulaşabilirsiniz ...

Serap Pollard kimdir ?
Turkiye’de doğdu. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda tasarımı bölümünü dereceyle bitirdi. Öğrencilik yıllarında basarili calismalari gozden kacmiyordu, bircok yarışmada başarılar elde etti. 

2000 yılında Londra'ya tasinmaya ve egitimine orda devam etmeye karar verdi “London College of Fashion ve Central St. Martins College” de egitimine devam etti. Suan University of the Arts London' da Tekstil bolumunde Master yapmakta.

2003 yilinda Chris Liu ile birlikte Londra‘da asistant designer olarak profesyonel anlamda Londra'daki iş hayatına saglam bir adim atti.

Londra’da 10 yıl sektörün önde gelen firmalarıyla (Laura Ashley vs.) çalıştı. Çalıştığı firmalar adına uluslararası fuarlara katılıp kolleksiyonlarını sergiledi. Dunya'nin onde gelen firmalarinda calisarak kendisini Londra'da tekstil piyasasinda aranan isimler icerisine yerlestirdi.

2011 yılı itibarıyla SERAP POLLARD LONDON adı altında kendi markasını kurdu. SERAP POLLARD kadinlari ozel olmanin sadece bir anlik degil butun gun ve her gun oldugunu savunur ve oyle giyinir. Sade ve kucuk detaylarla tasarimlarina inanilmaz degerler katiyor. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bunlarada bir göz attın:):)

Related Posts with Thumbnails

Birde bunlara bak:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...