26 Mart 2012 Pazartesi

B Point’ten yaza özel yepyeni bir koleksiyon:‘Abricot’


B Point’ten yaza özel

yepyeni bir koleksiyon:

 ‘Abricot’*

2003’ten bugüne mücevher ve aksesuarlarını B Point markası ile sunan Bilgün Dereli’nin İlkbahar-Yaz sezonuna özel hazırladığı ‘Abricot’ koleksiyonundaki tasarımlar gündüzleri spor kıyafetlerinizle, geceleri ise özel davetlerde şıklığınızı tamamlayacak.

Objelere yeni bir kişilik, yeni bir estetik katan Bilgün Dereli’nin ismini yaz aylarının gözde meyvesi kayısıdan alan ‘Abricot’ koleksiyonundaki tüm parçalar kayısı renkli 18 ayar altın modelleri ile kıyafetlerinize benzersiz bir ışıltı katacak.


Yaz sezonunun yaklaştığı şu aylarda Abricot koleksiyonundaki modern kesimli yüzük ve küpeler, özgün renk tonlarının yanı sıra bir arada kullanıma elverişliliği ve minimal tasarımları ile bu yaza damgasını vuracak.


Moda B Point’te...

Tasarımlarında daha çok altın ve gümüş ile birlikte pırlanta, elmas, yakut, inci gibi değerli taşları tercih eden Bilgün Dereli, Akmerkez B Point mağazasında çarpıcı koleksiyonlarını müdavimleri ile buluşturmaya devam ediyor...

Mücevherlerin yanı sıra Bilgün Dereli’nin şık ve kullanışlı gümüş tasarımlarını oluşturan; deniz kabuğu, mercan ve yaprak motiflerinin de yer aldığı 925 ayar gümüşten dekoratif aksesuarlar ile evinizin ruhunu değiştirebilir ya da sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.


*Abricot: Kayısı (Fransıca karşılığı)

B POINT by BİLGÜN DERELİ


AKMERKEZ,
NİSPETİYE CADDESİ
34337 ETİLER / İSTANBUL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bunlarada bir göz attın:):)

Related Posts with Thumbnails

Birde bunlara bak:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...