11 Mart 2012 Pazar

Beren Saat'in Kırmızı Özgür Masur elbisesi

  
   Bugünkü son post Cem yılmaz&Ahu Yağtu düğüne gelen  Beren Saat ve giydiği muhteşem derin yırtmaçlı kırmızı elbisesi . Beren'in muhteşem kıyafetinin altında yine çok sevdiğim ve beğendiğim Türkiye'de son yıllarda çıkmış en başarılı tasarımcılardan  Özgür Masur ismi var.
 Elbiseyle ilgili konuşmaya nereden başlıyım bilemedim ..Bir kere rengi Beren Saat'e çok yakışmış, Özgür Masur'un  Beren Saat'in  her defasında fiziğinize uygun , bazen  provasız elbiseler yapması tasarımcının Beren'i ne kadar iyi tanıdığının kanıtı gibi.. Bu 2 ismin beraberliğinden çıkan uyum malesef çoğu tasarımcı &sanatçı beraberliğinde yok.. Elbisenin derin yırtmacı ,sırt dekoltesindeki Sade-ce koleksiyonunu oluşturan  hasır örgü biçimindeki detaylar  { Özgür Masur tasarımlarını beğenenler elbisedeki  Özgür Masur'un 2012 Yaz Koleksiyonu Sade-ce 'den detaylar taşıdığını hemen anlamışlardır zaten} elbiseyi uzun zamandır en beğendiğim tasarımlarından biri yaptı .. 

 Dikkat :Özgür Masur  bildiğiniz gibi IFW'de yoktu .Nedeni ise Özgür Masur koleksiyonlara sahip olmak isteyen fakat ulaşamayan herkes için Otuz parçadan oluşan Soul by Özgür Masur koleksiyonu hazırlamasıymış. Devamını Özgür Masur'un sözlerinden sizlerle paylaşıyorum.. 

Özgür Masur'un Sade-ce koleksiyonundan Beren Saat'in giyebileceği tasarımlar  bakalım :


İletişim :

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bunlarada bir göz attın:):)

Related Posts with Thumbnails

Birde bunlara bak:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...