16 Mart 2012 Cuma

Kenan Doğulu'nun Lori Design Kol Düğmeleri
                   Beren kadar o gece Kenan Dogulu'da çok şıktı..
Kenan Doğulu Beren Saat'ın yanında en şık ve yakışıklı gözükmek adına alternatifli özel dikim 3-4 takım elbise diktirmiş...Hepsıne haftalar öncesinden özel takılar tasarlatıldı.
     
  Uğura ve Şansa ,takıların getirdiği  pozitif enerjıye yıllardan beri inanan Kenan Doğulu,geceye şansa bırakmak istemeyerek,Abanoz'un yuzyıllardır nazarlardan koruyan ve şans getirdiği  inanışıyla Lori Design'a Abanoz ağacı ve gümüşten özel smokin ve kol düğmeleri yaptırıldı..
  
     Tasarımcı Lori sinanoğlu'nun tasarladığı mücevherler Kenan Doğulu ve Beren saat çiftinin,basının karşısına çıktığı bu özel gecede kem gözlere inat takılan uğur parçaları oldu. 

Afrikada çok nadir ve özel yatişen abanoz agacı ince gümüş el işçiliğiyle işlendi,modern ev klasiğin buluştuğu tasarımlara dönüştü

   Beren saat ve Kenan doğulu yakın çevresı tarafından evliliğe doğru giden huzurlu bir ilişkileri olduğu söylentileri, düğün takıları için Lori Design tasarımcısına şimdiden hazırlıklara başlamak adına çalışmalara başlamak için bir  adım oldu..


WEDDING COLLECTION parçaları..

Sevgilinize,Eşinize,Ailenize, Arkadaşına bu özel takımdan yaptrımak isterseniz adres: Atiye sok Genc apt no 6 kat 1 Nişantası-istanbul www.lori-design.com 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bunlarada bir göz attın:):)

Related Posts with Thumbnails

Birde bunlara bak:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...