8 Mayıs 2012 Salı

Bally’den Anneler Günü’ne özel şık tasarımlarKanyon ve Nişantaşı’nda mağazası bulunan İsviçreli lüks çanta, kemer ve ayakkabı markası Bally’nin İlkbahar/Yaz 2012 koleksiyonu kapsamında Anneler Günü’ne özel hazırladığı şık ve rahat tasarımlar dikkat çekiyor.

160 yıllık geçmişinin ışığında mükemmel işçiliği, şık ve zarif çizgiler ile birleştiren Bally’nin annelere özel hazırladığı “Urban Driver” Koleksiyonu rahatlıklarının yanı sıra bir kutu şekerlemeyi andıran capcanlı renkleri ile de annelere keyifli bir hediye alternatifi oluşturuyor.


Yazın canlı renklerinde sunulan koleksiyonun yumuşak derisi ve lastik tabanı rahatlığı garantilerken, Bally’nin vazgeçilmez imzası kırmızı beyaz çizgiler ise şık bir dokunuş sağlıyor.  Spor ve şık kıyafetlerle kombinlenebilen bu tasarımlar hafta sonları ve yaz tatillerinde, şıklığına ve rahatlığına önem veren anneler için ideal.Kalitesi, ürünlerini sunuş şekli ve kendine has tasarımları ile ünlenen
Bally, derideki ustalığını gözler önüne seren modelleri ile annenizi mutlu etmek için sizleri Kanyon ve Nişantaşı mağazalarına bekliyor.

Ürünlerin fiyatı: 725 TL.Bally Nişantaşı, Abdi İpekçi Caddesi, Nişantaşı, İstanbul
Bally Kanyon, Kanyon Alışveriş Merkezi, Levent, İstanbul

www.bally.com

1 yorum:

Bunlarada bir göz attın:):)

Related Posts with Thumbnails

Birde bunlara bak:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...