8 Mayıs 2012 Salı

Selamlique 1. Yaşını Anneler Günü’nde Kutluyor


Selamlique
1. Yaşını Anneler Günü’nde Kutluyor

Sunumu ve farklı lezzetleri ile Türk kahvesi pazarına yeni bir soluk getiren “Selamlique” markası 1. yaşını Anneler Günü’nde kutluyor.

Markanın birinci yaşını kutlamak amacı ile 4 - 18 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Selamlique mağazasına gelen tüm müşteriler, anında hediye çekilişine katılma ve pek çok Selamlique ürününden kazanma imkanına sahip oluyor. Çekilişte, markanın ürünleri arasında yer alan farklı aromalı kahveler, şekerlemeler, kahve fincanı ve cezvenin yer aldığı hediye setlerinin yanı sıra indirim kazanmak da mümkün. 


Geleneksel, kakuleli, çikolatalı, tarçınlı, damla sakızlı ve okkalı çeşitleri bulunan ve hiçbir katkı maddesi kullanılmadan üretilen kahveler 125 gramlık metal kutular ile tek pişirimlik poşetlerin yer aldığı 7’lik ve 24’lük paketlerde sunuluyor. Tek pişirimlik poşetlerde sade, az ve orta şekerli seçenekler de müşterileri bekliyor. Kahvenin yanı sıra çeşitli aromalarda çikolata kaplı krokan şekerlemeler ve tarçın, gül, damla sakızı aromalı çikolata kaplı lokumlar da markanın ürünleri arasında yer alıyor.
Annenize Leziz Bir Hediye

Bu Anneler Günü’nde klasik hediyelerden bir adım uzaklaşmak istiyorsanız Selamlique size harika seçenekler sunuyor. Her aromadan tek pişirimlik poşetin veya 125 gramlık metal kutuların içinde yer aldığı hediye kutuları annenize tam bir Türk kahvesi ziyafeti sunarken, içinde her çeşit şekerlemeden bulunan karışık kutular ve üzerine altın yaprağı serpilmiş lokumlar anneniz için bu özel günün leziz geçmesini garantiliyor.


Selamlique Hakkında:

Selamlique, 2007 yılında kurulan lüks tasarım ürünleri markası Haremlique’in altında satışa sunulan Türk kahvesi ve yan ürünlerinin 2011 Mayıs ayında farklı bir marka altında toplanması ile kurulmuştur. İzmir’deki tesislerinde tamamen doğal malzemeler ile üretilen Selamlique markası, Türk kahvesini küresel pazarda hak ettiği yere getirme hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Selamlique ürünlerine Selamlique mağazalarının yanı sıra D&R, Godiva, Beymen ve Harvey Nichols’lardan, yurtdışında ise Londra’da Harrods ve Lübnan Haremlique mağazalarından ulaşmak mümkün.    


Selamlique İstanbul
Ebulula Mardin Caddesi, No:35, Levent
Tel: 212 2647500

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bunlarada bir göz attın:):)

Related Posts with Thumbnails

Birde bunlara bak:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...