31 Ağustos 2012 Cuma

Bugün Ne Giysem Çağla Şikel'in Tuvanam elbisesi   Bugün Ne Giysem ne kadar eleştirsemde izlemekten keyif aldığım bir program.. Yeni Sezonda Uğurkan Erez'i Backstage yolları gözükmüş. Onun yerine Özge Ulusoy ve Çağla Şikel juri olarak yer alacak. Özellikle Çağla Şikel'in katılmasına çok sevindim. Rock-chic stilini bence ülkemizden başarıyla uygulayan ve her giydiğini yakıştıran biri. Bir de Ivana Yerine Ece Sükan veya Tuba Ünsal'ı görseydik tadından yenmezdi ama sağlık olsun.. Neyse fazla eleştirmiyim bu ara Sezin Erbil ve blogda bir postta yer verdiğim orta okul arkadaşım eleştirilerimden dolayı tavırlılar..
 
fotoğraf:facebook/A46&TUVANAM

   Yeni Sezon çekimleri başlamışken Özge Ulusoy'un Twitter hesabından paylaştığı bir fotoğrafta Çağla Şikel'in giydiği oranj elbise dikkatimi çekti.. Elbise Tuvanam IFW 2011 A/w koleksiyonundan.. İki sene önce Küçük Sırlar'ın 36.bölümünde Su karakterinin üzerinde görmüştük.. Bakmak için Tıkla


2 yorum:

  1. Tabi ki Çağla Şikel de bomba durmuş elbise, Sinem'de o kadar beğenmedim :)
    goncakaya.blogspot.com

    YanıtlaSil
  2. bugün ne giysem yalan dünya dizisine konuk olmuştu hatılarsanız... çağla şikelin orada giyindiği mor püsküllü elbise hangi marka acaba?

    YanıtlaSil

Bunlarada bir göz attın:):)

Related Posts with Thumbnails

Birde bunlara bak:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...