11 Ağustos 2012 Cumartesi

Merve Boluğur'un Özgür Masur elbiseleri {Rexona Reklamı&Düğün}  Diziler tatil olunca fancysworld'te mini bir tatil molası yaptı. Bu süreçte fancysworldnet takipçilerini  blogdan uzak tutmamak için beğendiğim genç tasarımcılarla ile 5 soruluk mini röportajlar yaptım..Devamı gelecek...

    Bu aylarda pek Tv izleyemesem bile dikkatimi Merve Boluğur'un son günlerde Kuzey Güney'de giydiği Özgür Masur elbiselerin büyüsüne kapılarak özel hayatında ve Rexona çekimlerinde giydiği elbiseler dikkatimi çekti..
İlk görselde gördüğünüz kırmızı  tulum bir blogda okuduğum ve çok sevdiğim tabiirle Türkiye'nin Tom Ford'u ki ben kendisinin daha iyi yerlere geleceğini inandığım ilk Pret-a-Porter koleksiyonunu hazırlayan Özgür Masur tasarımı ..
     
 İkinci görselde gördüğümüz elbiseyi daha önce Kuzey Güney      dizisinin 39.bölümünde Cemre karakterini canlandıran Öykü  Karayel'in ,Bugün ne Giysem Gala gecesinde Helin Helvacıoğlu'nun  ve Butigo'nun çekimlerinde Ivana Sert'in giydiği elbise Özgür Masur'un 2012 Yaz "Sade-ce" koleksiyonundan izler   taşıyor..
Bakmak için Tıkla 


  letişim :
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bunlarada bir göz attın:):)

Related Posts with Thumbnails

Birde bunlara bak:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...