26 Eylül 2012 Çarşamba

Kuzey Güney 41.bölüm Banu'nun Özgür Masur elbisesiHerkese Merhaba! 
Diziler başladı blog da niye hareket yok dediğinizi duyar gibiyim.. Yaklaşık bir aydır buralarda yoktum.. Bu süre içerisinde bu sene dizilerde kıyafet bakımından göze çarpan fazla bir şey olmadığından toplu biriktirip öyle yazmak daha doğru geldi :) 
İlk yazımı da bu sezon Aşk-ı Memnu ve Fatmagül'ün Suçu Ne? dizilerinden tanıdığımız yönetmen Hilal Saral'ın elinin değdiği  geçen sezon'un en beğenilen dizilerinden Kuzey Güney ve Sarısın Güzelimiz Banu karakterini canlandıran Bade İşcil'le başlıyoruz..
  
   İlk bölümde  oldukça karanlık bir sahne olmasına rağmen Banu'nun davette giydiği elbise dikkatimi çekti. Elbiseyi hemen tanıdım .. Daha önce Ahu Yağtu & Cem Yılmaz'ın düğününde Beren Saat'in üzerinde gördüğümüz Özgür Masur tasarımı elbise tasarımcının 2012 koleksiyonundan izler taşıyor.. Bade İşçil'e elbisenin mavi rengi çok yakışmış.. Deniz Marşan bu kıyafeti bir başka Özgür Masur kadınına giydirmekle doğru iş yapmış.. 


Beren Saat Kırmızı Özgür Masur elbisesi

  
   Bugünkü son post Cem yılmaz&Ahu Yağtu düğüne gelen  Beren Saat ve giydiği muhteşem derin yırtmaçlı kırmızı elbisesi . Beren'in muhteşem kıyafetinin altında yine çok sevdiğim ve beğendiğim Türkiye'de son yıllarda çıkmış en başarılı tasarımcılardan  Özgür Masur ismi var.
 Elbiseyle ilgili konuşmaya nereden başlıyım bilemedim ..Bir kere rengi Beren Saat'e çok yakışmış, Özgür Masur'un  Beren Saat'in  her defasında fiziğinize uygun , bazen  provasız elbiseler yapması tasarımcının Beren'i ne kadar iyi tanıdığının kanıtı gibi.. Bu 2 ismin beraberliğinden çıkan uyum malesef çoğu tasarımcı &sanatçı beraberliğinde yok.. Elbisenin derin yırtmacı ,sırt dekoltesindeki Sade-ce koleksiyonunu oluşturan  hasır örgü biçimindeki detaylar  { Özgür Masur tasarımlarını beğenenler elbisedeki  Özgür Masur'un 2012 Yaz Koleksiyonu Sade-ce 'den detaylar taşıdığını hemen anlamışlardır zaten} elbiseyi uzun zamandır en beğendiğim tasarımlarından biri yaptı .. 
İletişim :

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bunlarada bir göz attın:):)

Related Posts with Thumbnails

Birde bunlara bak:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...