28 Ekim 2012 Pazar

Geç Kalmış Post: Adını Feriha Koydum Sezon Finali Tasarımcı Karması

   
 Yaklaşık 6 ay önce final {sezon finali} yapan Adını Feriha Koydum dizisinde final bölümünde dizinin stylist'i İlknur Aykanat birçok Türk tasarımlarına dizide yer verdi..
Feriha'nın finalde giydiği mavi ceket  Songül Cabacı tasarımı.. Ceket'e istanbul'da yaşayanlar Building'ten de ulaşabilirler.. Hilal şeklinde taşlı küpeler ise Cem Lokmanhekim tasarımı...   Final bölümünün  düğün sahnesinde pek göremesekte Cansu'yu canlandıran Sedef Şahin Zümrüt Elif Koçyiğit 2012 yaz koleksiyonuna ait bir  çiçekli elbise giydi..


Ece karakterini oynayan Yağmur Tanrısevsin'in elbisesi  Hakan Yıldırım for Koton tasarımı .. Fiyatı 139.99 TL

   Dizinin finalinde Hande karakterini canlandıran Ceyda Ateş'in siyah elbisesinin üzerine  Arzu Kaprol A/W 2012-2013 Haute Couture koleksiyonundan yeşil renk bir üst seçilmişti .. Detaylı bakmak için Tıkla      Dizinin final sahnesinde Hazal Kaya İlker Bilgi tasarımı bir gelinlik giymiş. Fakat gelinlik bence Hazal Kaya'ya hiç yakışmamış. Özellikle Göğüs kısmı fazla büyük gelmiş..   Sanki Hazal Kaya Annesinin gelinliğini giymiş gibi duruyor. İlker Bilgi tasarımlarını beğenirim ama bu gelinlik dizi için alelacele dikilmiş.. Keşke hazır bir gelinlik seçilseymiş ya da tasarımcıya önceden haber verilseymiş ... 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bunlarada bir göz attın:):)

Related Posts with Thumbnails

Birde bunlara bak:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...