4 Ekim 2012 Perşembe

Kuzey Güney 44.bölüm Zeynep'in Özgür Masur elbisesiÇarşamba günleri aynı anda israrla sevilen 2 diziyide yayınlamak niye ? Ama bu hafta seçimimi yaptım  ve bu sene neredeyse tek kıyafet yazabildiğim diziyi Kuzey Güney'i seçtim.. Genellikle Ay yapımın dizilerinin 2.sezonunda soğurum ama bu sene Hilal Saral'in gelmesi ve dizi senaristleri Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu'nun başka dizisi olmaması dizinin üzerine daha bir özen gösterilmesine neden olmuş...
 İkinci sezonun 3 Ekim 2012 Çarşamba günü  yayınlanan 4. bölümü  yani 44.bölümde Banu'nun doğum günü hem de dizinin birinci yılı dizi içinde kutlandı.. Bu bölümde Zeynep Karakterini canlandıran Merve Boluğur için Deniz Marşan yine bir Özgür Masur tasarımı seçmiş.Beyaz elbise   Özgür Masur'un 2012 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu Sade-ce'den..

İletişim:
Doğum günü yapılan mekanı merak edenler için A'JIA HOTEL . Mekan daha önce birçok dizi için kullanıldı. Bunların arasında Adını Feriha Koydum,Kaybolan Yıllar gibi diziler vardı..
Doğum günü yapılan mekanı merak edenler için A'JIA HOTEL . Mekan daha önce birçok dizi için kullanıldı. Bunların arasında Adını Feriha Koydum,Kaybolan Yıllar gibi diziler vardı..


Hotel Hakkında Genel Bilgi ..
Seçkin mimarisi ile ışıldayan A'jia , Boğaziçi sahilinin en güzel mücevherlerinden eşsiz bir Osmanlı yalısıdır.İyi tasarlanmış modern iç mimarisi yüzyıllık tarihi mimari yapısı ile A'jia etrafına trend ve heyecan yayan bir mekandır.Detaylara gösterilen olağandışı ihtimam, özel servis ve HIP yönüyle A'jia Otel otelcilik anlayışına yeni bir bakış açısı getirmiştir.
Şehrin tarihi ve kültürel merkezlerine kolay erişimi olmasına rağmen, A'jia nefes kesen Boğaz manzaralı 16 odasıyla misafirlerine hayatın stres ve koşuşturmasından uzak çok özel bir kaçış olanağı sunmaktadır.
Birbirinden bağımsız olarak dizayn edilmiş her odasının en modern teçhizat ve konfor anlayışıyla 1800'lerin sonsuz zerafetini harmanlayacak şekilde döşenmiş olması da değerli misafirlerine ayrı bir keyif verir
A'jia restaurant İstanbul'un gurme damak tadına hitap eden en güzide mekanlarından biridir.Benzersiz yaklaşımı, yaratıcı fikirleri ve mükemmel menüleriyle A'jia Otel'de özel davetler ziyafete dönüşür
İster araba ile ister ücretsiz A'jia shuttle motoru ile geçin, manzara tam bir göz ziyafetidir
İletişim:


Ahmet Rasim Paşa Yalısı Çubuklu Cad. No 27 34812 Kanlıca / İstanbul / Türkiye

TELEFON

FAKS

+90 216 413 9355

EMAIL

KROKİ(basarak büyütebilirsiniz)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bunlarada bir göz attın:):)

Related Posts with Thumbnails

Birde bunlara bak:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...