4 Ekim 2012 Perşembe

Nil Karaibrahimgil'in Tanju Babacan kıyafetleri
  Nil Karaibrahimgil'in son zamanlarda  giydiği sıra dışı  kıyafetleri kim tasarlıyor merak ediyorsanız. Sizleri bu sıra dışı tasarımların sahibi ve tasarımcısı Tanju Babacan ile tanıştırayım. Nil'in  Kuruçeşme Arena'da giydiği örgü tulum,XoXo dergisi çekimlerinde giydiği kıyafet ve Yalan Dünya Sezon finalinde giydiği renkli toplarla süslenmiş tulum tasarımcının imzasını taşıyor. 
Tanju Babacan Türk tasarımlarla ilgilenenler için tanıdık bir isim. Almanya doğumlu tasarımcı birçok Tv prodüksiyonları için de tasarımlar hazırlamış { Miss Turkey 2010, Ünlüler Sirki (Star Tv), Benimle Dans Eder Misin (FOX Tv), Popstar Alaturka, Türkstar, Avrupa Yakası, Lale Devri } olan tasarımcı  aynı zamanda  Emel Sayın, Nil Karaibrahimgil, Gökçe, Bülent Ersoy, Yonca Evcimik, Ayşegül Aldinç, Nazan Öncel, Gülben Ergen, Hadise, Rober Hatemo, Davut Güloğlu vb. bir çok isimi giydiriyor.. 

Bir çok gazete Nil'in yeni kostümlerine Lady Gaga'yı örnek alıyor yorumu yapsa da ben bu birlikteliği ve Tanju Babacan tasarımı çılgın kostümleri çok sevdim.. Bu kostümler  Nil'ın sarkıları tamamlamış..  Dilerim ki Nil ve Tanju Babacan birlikteliği uzun sürsün :)


İletişim:
Adres:Ihlamur Yolu Sok. Işık Apt. No:6 D:2
Teşvikiye, Şişli, İstanbul - Avrupa
Telefon Numarası:

+90 212 240 13 50

Tanju Babacan Web Site :tanjubabacan.com
                       Facebook :TANJUBABACANHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bunlarada bir göz attın:):)

Related Posts with Thumbnails

Birde bunlara bak:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...