19 Kasım 2012 Pazartesi

Emir'in Yolu 4.bölüm Can ve Hande'nin Tuğba Atasoy elbiseleri     Adını Feriha Koydum dizisinin  her gece külübü  açılış sahnesinde dizinin stilistlerinin seçimleri mutlaka bir elbiseye aşık olmama neden oluyor. 16 Kasım Cuma günü yayınlanan Emir'in Yolu dizisinin 4.bölümünde aşık olma kontenjanımı Hande'nin ve Can'ın giydiği elbiseler doldurdu..  


*Tuğba Atasoy facebook sayfasından alınmıştır

   Dizide Hande karakterini canlandıran Ceyda Ateş'in giydiği uzun  pembe detaylı siyah elbiseyi çok beğendim.. Kimin tasarımı acaba diye iç geçirirken imdadıma Cumartesi günü tanışma firsatı bulduğum Tuğba Atasoy yetişti.. Elbiseyi  beğenenler için   siyah detaylı kısa modeli  hazır olarak Nişantaşında ki showroomda mevcut ..   Uzun elbisenin fiyatı ise 2800 tl.                                                    
                                                                         *Tuğba Atasoy facebook sayfasından alınmıştır

Can karakterini canlandıran Zeynep Camcı'nin giydiği sırtı bağcıklı kolları şifon detaylı kırmızı  elbise yine Tuğba Atasoy tasarımı ... Elbise'nin fiyatı 3200 tl ..  

.

Küçük bir hatırlatma :)
 Tuğba Atasoy  tasarımlarıyla  yine bu dizide Hande'nin giydiği kıyafetler  sayesinde tanımıştık.. Daha önceki bölümde Hande'nin doğum günü kutlamasında  giydiği mavi kadife elbise ve  altta 5.bölümde  partide giydiği bej rengi büstiyer ve pembe tüllü  etek yine Tuğba Atasoy tasarımıydı... 


  

İletişim :
TUĞBA ATASOY FACEBOOK 
Ihlaamur yolu Göksu Apartmanı No:7/2 Teşvikiye/İstanbul 
02122255356


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bunlarada bir göz attın:):)

Related Posts with Thumbnails

Birde bunlara bak:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...