25 Aralık 2012 Salı

İntikam 1.bölüm Beren Saat'in Özgür Masur elbisesi


    Ocak ayında yayına başlayacak olan yerli "Revenge"  İntikam dizisi  hazırlıkları son sürat devam ediyor.. Bir revenge fanı olarak Beren Saat'in performansının Emily Van De Camp'ı aratmayacağından eminim.. Ama kadronun geri kalanını dizinin orjinal kadrosuyla bir türlü eşleştiremiyorum.. 
Neyse benim için önemli olan dizi karakterlerinin ve özellikle Beren Saat'in yani  Yağmur'un stili... Dizinin styling'i kime ait öğrenemesem de , bir Yağmur efsanesinin doğacağından eminim.. 
Nitekim Özgür Masur'un Beren Saat için elbiseler tasarlaması da dizinin  modaseverler tarafından çok konuşulacağının işareti .. 
Beren Saat'in birinci bölüm fragmanında Mert Fırat'ın canlandırdığı Kerem karakteriyle Nişan töreninde giydiği  "An " koleksiyon detayını taşıyan bordo-kırmızı elbise  Özgür Masur tasarımı...  Kendisi yine harikalar yaratmış.. 


İletişim:
2 yorum:

  1. Yahu bu ne hız :) Bayılıyorum sana da Nazlı'ya(ondagördüm). Süpersiniz. Ben de Revenge fanı olarak yerlisinde en beğendiğim karakter Nolan'ı oynayacak olan Engin Hepileri(Hakan). Tek o cukk oturmuş. Beren'i çok beğeniyorum ve rolün üstesindne gelecektir diye umuyorum. Ama hayallerim Victoia karakterini canlandıran oyuncuyu görünce yıkıldı. Umarım şahane performans sergileyebilir. Dizi başlayınca postların devamını bekliyoruz canım:) Sevgiler <3

    YanıtlaSil
  2. artık dizi kıyafetlerini bırakıp, sadece reklam almanızın ve izleyicilerin bile kolayca anlayabileceği kıyafetleri koymanızın özel bir sebebi var mı?

    YanıtlaSil

Bunlarada bir göz attın:):)

Related Posts with Thumbnails

Birde bunlara bak:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...