17 Mart 2013 Pazar

IFW 2013 Yeni Stil ikonu adayımızı stil danışmanı "Özgür Mete" sunar :"Serenay Sarıkaya "   IMG Fashion ortaklığıyla 12-16 Mart arasında gerçekleşen İstanbul Fashion Week'in kuşkusuz stiliyle konuşulan tek ismi Serenay Sarıkaya .. Bildiğiniz üzere bir süredir blog yazmayı bırakmıştım..  Fakat Serenay'ın IFW boyunca stil danışmanlığını yapan ismin ÖZGÜR METE olduğunu duyunca mutlaka bir post yaparak Serenay Sarıkaya'nın giydiği tasarımların kime ait olduğunu ve bunların arkasındaki ismin duyulması gerektiğini düşünerek aylar sonra ilk post'umu yazmaya karar verdim..

   IFW'nin ilk günü (12 Mart) saat 20.00'de Atıl Kutoğlu'nun defilesinde Serenay Sarıkaya'nın giydiği mor-lacivert ipek pantolon ve mor-siyah  ipek  bluz  Atıl Kutoğlu tasarımı.. 11 Mart akşamı Beymen'de ve W'de düzenlenen after  party'de giydiği beyaz yakası siyah payetlerle işlenmiş simokin takım Serenay Sarıkaya için özel olarak dikilmiş bir  Nedo by Nedret Taciroğlu tasarımı.. Siyah clutch ise bir Bottega Vennetta. Bu arada defilelerde ve after partylerde Serenay Sarıkaya'ya eşlik eden yakışıklı Özgür Mete'nin ta kendisi. Bilmeyenler için kısa bir bilgi Özgür Mete Lale devri'nin eski stil danışmanı..

   IFW'de ikinci gün giydiği kombin ise benim favorilerim arasında .. Özellikle clutch ve kalem eteği listeme ekledim.. Serenay 'ın petrol yeşili bluzu ve siyah beyaz önü taşlı elbisesi TUVANAM tasarımı... Gözlükleri Vintage.. Bu kombin belkide benim en beğendim IFW stillerinden biri..  Bayıldığım Clutch'ı ise İpek Terzi tasarımı.. Ayakkabıları  Atıl Kutoğlu'na ait. Deri ceketi ise Serenay Sarıkaya'nın gardrobundan.. Özgür Mete yine işi bitirmiş. Serenay Sarıkaya  İfw'nin en iyi stiline sahipti .  Bu arada bilekliği ise Swarowski'den..  Kuşkusuz Serenay Sarıkaya'yı yeni dizisinde de Özgür Mete giydirmeli hatta hep giydirmeli Uyum sizce de mükemmel değil mi ? 


12 Ekimde düzenlenen Soul by Özgür Masur defilesinde ise resmen yıkmış ortalığı..  İlk başta bu kombini  elbise zannetsem de Nedret Taciroğlu'nun dantelli bluzuna bittim resmen..
   Sayın Özgür METE Sanki Özgür Masur defilesinde yaptığınız bu kombin ile Serenay Sarıkaya ifw'nın en şık ismi olmamış mı ? Baksanıza Posta gazetesi yazarı Huban Ayşem bile ilk defa bir isimden bu kadar övgüyle bahsediyor..Herkes günlerdir Serenay'ı konuşuyor..   Defilede giydiği dantelli bluz ve dantelli etek ise  yine bir Nedret Taciroğlu tasarımı..  Kombinin altına giydiği bej-kırmızı ayakkabıları ise  Zara.. 
İstanbul Fashion Week'in son gününde düzenlenen Gamze Saraçoğlu defilesine ise Özgür Mete Serenay Sarıkaya'ya  yine bir  Atıl Kutoğlu  tasarımı  giydirmiş    Bileklik swarowski 'ye ait. Clutch'ı yine bir  Bottega Venetta  .Ayakkabıları ise Serenay'ın kendi gardrobundan..    IFW  boyunca duyumlarıma göre hem Özgür Mete ,hem de Serenay Sarıkaya defileler sırasında sürekli kombinlerin kime ait olduğu üzere taciz edilmiş.  Serenay Sarıkaya'nın tasarımlarını giydiği tasarımcılar ve  diğer davetliler  Özgür Mete ve Serenay Sarıkaya'yı  başarılı ve şık  tercihler yaptığı için tebrik etmişler.. Ülkemizdeki dizi oyuncularının %80'nin gerçek hayatta bir stil sahibi olmadığını göz önüne alırsak stil danışmanı & ünlü birlikteliğine bir çok yurdum ünlüsünün ihtiyacı var.. 


 Ama şu bir gerçek ki Özgür Mete Serenay Sarıkaya'dan yeni bir stil ikonu yaratmayı başarmak üzere... 

6 Mart 2013 Çarşamba

NIVEA yeni ürünüyle stresli davetler boyunca da bizi koruyacak


Özel davetler, kutlamalar, partiler... En iyi şekilde hazırlanıp katıldığımız etkinlikler süresince iyi görünmeyi, geceyi başımıza bir aksilik gelmeden atlatmayı isteriz. Son moda elbiselerimizi denedikçe, onların başına bir şey gelmesin diye endişelenmeye başlar, stres oluruz. Bu da gece boyunca daha çok terlememize sebep olur.

Katıldığımız davetlerin tadını stres yaşamadan çıkarabilelim diye, NIVEA yeni Stress Protect deodorant çıkarmış. Öyle bir ürün ki, stresli olduğumuz anlarda bile bize tam koruma sağlamak üzere tasarlanmış.

Üstelik bu stresin ne kadar yüksek olduğu farketmiyor.  Yeni ürünün tanıtımı için hazırlanmış viral videoda, havaalanında uçaklarının kalkmasını bekleyen yolculara öyle bir şaka yapmışlar ki, dökülen soğuk terlerin haddi hesabı yok! Yeni Stress Protect deodorant, bu videodaki stresli anın bile üstesinde geliyorsa, bize de stressiz, güvenli davetler göründü demektir…

Nivea Stress Protect ile ilgili ürün bilgilerini merak edenler, http://www.nivea.com.tr/Urunler/Deodorant/stress-protect adresinden ürünü inceleyebilirler.

Bir bumads advertorial içeriğidir.

Bunlarada bir göz attın:):)

Related Posts with Thumbnails

Birde bunlara bak:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...