11 Eylül 2013 Çarşamba

Medcezir 1.bölüm Mira'nin Mybestfriends elbisesi

     Bir zamanlar Blair ,Serena yokken Marissa vardı..Şimdi ise onun yerli versiyonu  Mira var...

    Ay yapım yapımcılığını üstlendiği The O.C dizisinden uyarlanan yeni dizimiz Med Cezir 13 Eylül Cuma günü başlıyor.. Sosyal Medya'da Serenay ve Çağatay'ın dizinin kadrosunda oynayacağı açıklandığından beri bu sezon ki dizi olayımız Medcezir oldu..

 Dizinin stilistleri Deniz Marşan ve Başak Fransez olunca her bölüm bizleri birbirinden güzel tasarımlara fazlasıyla doyuracak gibiler..  En azından benim beklentim bu yönde..

13 Eylül Cuma günü yayınlanacak bölümde Mira karakterini canlandıran Serenay Sarıkaya'nın giydiği ekru renk  derin v cepli elbise MYBESTFRIENDS tasarımı .. Elbisenin fiyatı  550,00 tl .. Elbisenin aynı zamanda siyah rengi de mevcut.. Elbiseyi daha yakından incelemek ve satın almak için TIKLA


İletişim :
http://www.mybestfriendsshop.com/

Ben Onu Çok Sevdim 1.bölüm Ayhan Aydan'ın Tuvanam elbisesi


Yeni diziler yavaş yavaş görücüye çıkıyor..   Adnan Menderes eşi ve Aydan Ayhan arasında kalmasını o yılların siyasi süreci çerçevesinde anlatacağı  başrollerinde Mehmet Aslantuğ,İdil Fırat ve Birce Akalay'ın yer aldığı "Ben Onu Çok Sevdim" ilk bölümüyle 10 Eylül akşamı ekranlardaydı..

Dönem dizilerinde genellikle tasarımcılara rastlamayız fakat dün Akşam Aydan karakterinin operada sahnede giydiği taşlarla işlemeli elbisesi Tuvanam by Tuvana Büyükçınar tasarımı.. Tuvanam tasarımı elbiseyi çok beğendim..  Dizinin styling'i sanırım Hakan Öztürk var. Farkını ilk bölümde ortaya koymuş..


İletişim :

3 Eylül 2013 Salı

Sinem Kobal'in Selma Çilek Ust ve Etegi

        Sinem Kobal tarzını beğendiğim bir oyuncu .. Üzerindeki giydiği kıyafetlerde bir albeni yaratıyor.. Bir çok türk tasarımcıdan giyinen genç oyuncunun son zamanlarda tercihi Selma Çilek .. Arkadaş düğününde giydiği üst ve alt Selma Çilek tasarımı ..

İletişim :

Hadise'nin Hakan Yıldırım elbisesi
Avon'un yeni yüzü bildiğiniz gibi  Hadise oldu... Hadise zayıfladıktan sonra daha cesur  seçimler yapmaya başladı.. Tabii styling'i yapan kardeşi Derya Açıkgöz'ün etkisi de bir hayli fazla... Tanıtım da giydiği beyaz tek üzeri sarı  işlemeli elbisesi sık sık tasarımlarını giydiği ANDAM ödüllü tasarımcımız Hakan Yıldırım tasarımı ...


İletişim :

Sen Tarzını Paylaş, Veet Gardrobunu Yenilesin!

Hissettiği Gibi Giyinerek Tarzını Paylaşanlar, Veet'ten 500 TL veya 50 TL'lik Alışveriş Yapma Hakkı Kazanıyor

Kadınların giyim kararlarında öncelikle pürüzsüz bir cilde sahip olmanın ne kadar etkili olduğunu keşfeden Veet, 'Hissettiğin Gibi Giyin' sloganıyla yeni bir kampanyaya başladı. Kampanya kapsamında Veet kadınlarının Instagram veya Facebook'taki fotograflarıyla katılabilecekleri bir stil yarışması hayata geçiriliyor.

Kişilerin hissettikleri gibi giyinerek oluşturdukları günlük tarzlarını paylaşarak katılacakları yarışmada kazananlar gardroplarını yenilemek üzere alışveriş kuponları kazanyor. Veet'in yeni reklam yüzü Bade İşcil Süalp'in jüriliğini yapacağı yarışmada, Bade'nin seçeceği bir kişi her hafta 500 TL'lik alışveriş yapma hakkı kazanırken, en çok oy alan 10 kişi de 50 TL'lik alışveriş kuponu kazanıyor.

Kullanıcılar yarışmaya katılmak için hissettikleri gibi giyindikleri fotoğraflarını http://veetilehissettigingibigiyin.com/ adresinden bağlanarak veya www.facebook.com/veetturkiye'de yer alan uygulamaya girerek gönderecekler. Instagram'la yarışmaya katılmak için Instagram'a yüklediğiniz fotograflarda #hissettigingibigiyin hashtagini kullanmak gerekiyor. Kullanıcılar, Facebook albümlerinden  seçtiğiniz bir fotograf veya Instagram'daki hashtagli fotograflarını uygulamaya yükledikten sonra katılım formunu eksiksiz doldurarak ödül kazanma hakkı elde edecekler.

Her hafta yüklenen fotoğraflar arasından Bade İşçil'in seçeceği 1 kişiye 500 TL'lik alışveriş yapma hakkı hediye edilecek. Bunun yanı sıra her hafta fotoğrafları en çok oy alan 10 kişi 50 TL'lik alışveriş yapma hakkı ve yarışmada en çok oy veren 10 kişi Veet Hediye Sepeti kazanacaktır.

Bade İşçil Süalp'in reklam yüzü olduğu Veet, bu yarışma ile birlikte hem takipçileriyle aktif bir diyalog kuracak hem de hediyeleri ile onları mutlu edecek. http://veetilehissettigingibigiyin.com/ 'dan veya www.facebook.com/veetturkiye adresinden ulaşılabilecek yarışma 20 Ağustos 2013 tarihinde başlayıp 24 Eylül 2013 tarihinde sona erecektir.
Bir bumads advertorial içeriğidir.

Bunlarada bir göz attın:):)

Related Posts with Thumbnails

Birde bunlara bak:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...