21 Ocak 2014 Salı

B Point’ten Yaprak Koleksiyonu


 Mücevher ve aksesuarlarını B Point markası ile sunan Bilgün Dereli’nin doğadan ilham alarak hazırladığı 2013-2014 Sonbahar/Kış Koleksiyonu kapsamında satışa sunduğu yaprak motifli mücevherler, çarpıcı tasarımları ve gözalıcı ışıltısıyla yeni sezona damgasını vuruyor.


10. yılında Zorlu Center’da kapılarını açan yeni B Point mağazasında görücüye çıkan koleksiyonda beyaz, gri ve konyak pırlantalarla bezeli 18 ayar altın yaprak motifli yüzük, bileklik ve küpeler dikkat çekiyor. Koleksiyonun öne çıkan tasarımları arasında yer alan çift parmak yüzükler, ihtişamlı mücevherleri tercih edenlerin vazgeçilmezi olacak.


Özellikle gece kıyafetleri ile kombinlendiğinde tüm dikkatleri üzerine çekecek parçalardan oluşan koleksiyon, özel davetlerde de fark edilmek isteyenlerin bir numaralı tercihi olacak. 


Moda ve sanat birarada...

2003’ten bu yana doğadaki formlardan esinlenerek tasarımlarına hayat veren Bilgün Dereli, yaprak motifli yeni koleksiyonunu, Elif Boyner’in video art eserleri ile özel olarak dekore edilen Zorlu Center B Point Mağazasında modaseverlerle buluşturuyor.


 Zorlu Center
Zincirlikuyu cad. Meydan Kat No:35 Beşiktaş / İstanbul
        B Point Facebook
        Pinterest

1 yorum:

Bunlarada bir göz attın:):)

Related Posts with Thumbnails

Birde bunlara bak:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...