21 Ocak 2014 Salı

B Point’ten Yaprak Koleksiyonu


 Mücevher ve aksesuarlarını B Point markası ile sunan Bilgün Dereli’nin doğadan ilham alarak hazırladığı 2013-2014 Sonbahar/Kış Koleksiyonu kapsamında satışa sunduğu yaprak motifli mücevherler, çarpıcı tasarımları ve gözalıcı ışıltısıyla yeni sezona damgasını vuruyor.


10. yılında Zorlu Center’da kapılarını açan yeni B Point mağazasında görücüye çıkan koleksiyonda beyaz, gri ve konyak pırlantalarla bezeli 18 ayar altın yaprak motifli yüzük, bileklik ve küpeler dikkat çekiyor. Koleksiyonun öne çıkan tasarımları arasında yer alan çift parmak yüzükler, ihtişamlı mücevherleri tercih edenlerin vazgeçilmezi olacak.


Özellikle gece kıyafetleri ile kombinlendiğinde tüm dikkatleri üzerine çekecek parçalardan oluşan koleksiyon, özel davetlerde de fark edilmek isteyenlerin bir numaralı tercihi olacak. 


Moda ve sanat birarada...

2003’ten bu yana doğadaki formlardan esinlenerek tasarımlarına hayat veren Bilgün Dereli, yaprak motifli yeni koleksiyonunu, Elif Boyner’in video art eserleri ile özel olarak dekore edilen Zorlu Center B Point Mağazasında modaseverlerle buluşturuyor.


 Zorlu Center
Zincirlikuyu cad. Meydan Kat No:35 Beşiktaş / İstanbul
        B Point Facebook
        Pinterest

En Etkileyici Parfümler

Özgür, duru, romantik, baştan çıkarıcı… Tarzınız ne olursa olsun kısa bir araştırmayla hayalini kurduğunuz parfüme ulaşmanız an meselesi. Parfüm seçiminde notaların tene uyumu ve uyandırdığı duygular kadar şişe tasarımının etkileyici olması da önemli. Parfümünüz bir bütün olarak sizi yansıtmalı. Bu amaçla sizler için en etkileyici parfüm şişelerini derledik.

Guerlain La Petite Robe Noire

Guerlain La Petite Robe Noire, küçük siyah elbisenin fenomen hikayesiyle romantik aynı zamanda yaramaz ve baştan çıkarıcı kadınlara sesleniyor.

Bu ürünü incelemek için tıklayın.

Paco Rabanne Invictus

Sizi erkeklerin yeni güçlü dünyasına çağıran Paco Rabanne Invictus’un tasarımı da kendisi gibi yenilmez!

Bu ürünü incelemek için tıklayın.

Marc Jacobs Daisy

Zamanında yaratıcı tasarımıyla FIFI ödüllerini de kazanan Marc Jacobs Daisy, senelere meydan okuyor ve orijinalliğini koruyor. Şişe tasarımı parfümün adı gibi papatya şeklinde ve çok renkli! Enerjik ve cesur kadınların seçimi Marc Jacobs Daisy, meyveli notalarıyla bağımlılık yaratıyor.

Bu ürünü incelemek için tıklayın.

Roberto Cavalli Just Cavalli

Piton, cam ve metalin birleşimiyle hayat bulan tasarım, Cavalli erkeğinin baştan çıkarıcı karakterini ve tutkusunu yansıtıyor.

Bu ürünü incelemek için tıklayın.

Flower in the Air

Flower in the Air, şişe tasarımında her detayın ne kadar önemli olduğunu gösteren bir diğer parfüm. Çiçeklerin özgürlüğünden esinlenen tasarım, kırmızının enerjisinden yararlanıyor ve kısalığıyla Flower by Kenzo ile arasındaki bağı vurguluyor.

Bu ürünü incelemek için tıklayın.

Lolita Lempicka Feminine

Lolita Lempicka Feminine, elma şeklindeki tasarımı ve mor rengiyle masallar kadar tutkulu!

Bu ürünü incelemek için tıklayın.

İçlerinden hiçbiri size göre değil mi? Ya da parfümünüzü değiştirmek mi istemiyorsunuz Hepsiburada’da 99,90 TL’den başlayan fiyatlarla alabileceğiniz yüzlerce parfüm modelini inceleyebilirsiniz veya kendi parfümünüzün Hepsiburada.com’daki fiyatına göz atabilirsiniz. Hepsiburada.com’daki parfümler için tıklayın. :)

Bir boomads advertorial içeriğidir.

Bunlarada bir göz attın:):)

Related Posts with Thumbnails

Birde bunlara bak:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...